Закрити
Пошук
Фільтри

HOG SLAT — офіційний дилер теплогенераторів Holland Heater в Україні

HOG SLAT — офіційний дилер теплогенераторів Holland Heater в Україні

«ХОГ СЛАТ Україна» стала офіційним дилером теплогенераторів ТМ Holland Heater.

Holland Heater — голландська компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві обладнання для опалення та вентиляції тваринницьких і птахівничих ферм, а також теплиць.

Заснована в 1976 році в Де Лієрі. З перших років продукцію Holland Heater вирізняють високі якість і економічність, а також інноваційність, що поєднується з простотою конструкцій і легкістю обслуговування. В 1991 році компанія розпочала виробництво газових теплогенераторів з низьким рівнем викиду оксиду азоту (NOx), в 2010-му — вивела на ринок теплогенератори непрямого нагрівання серії IFH, що відповідають суворим вимогам Reductie Uitstoot Ammoniak (RAV — скорочення викидів аміаку).

Holland Heater має власний центр розробок і досліджень та завод у Нідерландах. З 1995 року активно розвиває експортний напрям. На сьогодні продукція з Де Лієра постачається в країни Європи і Азії, а також у США і Австралію.

Першими в Україні будуть представлені газові теплогенератори прямого нагрівання серії HHB. Вони відрізняються довговічністю, безперебійністю і безпечністю роботи, високою енергоефективністю.

Теплогенератори серії ННВ оснащуються корпусом з нержавіючої хромованої сталі та термостійкою камерою згорання. Контролер пальника і газовий клапан мають ступінь захисту ІР65, що дає змогу мити нагрівач водою під тиском. Серія ННВ включає модифікації для роботи на природному і на скрапленому газі потужністю 40, 70, 100 та 120 кВт.

Теплогенератори Holland Heater розширять пропозицію Hog Slat в сегменті обладнання для обігріву, яка на сьогодні включає продукцію як власного виробництва (брудери Gro-серії), так і кількох американських і європейських постачальників (L.B.White, Munters (Reventa), Honeywell (Ermaf), FLOWAIR).

Обігрівачі Holland Heater вже доступні для замовленні в Україні — першу партію газових теплогенераторів серії ННВ відправлено в одне з птахівничих господарств Волинської області.

Додамо: згідно стратегії Hog Slat, поряд з поставками обладнання формується склад запчастин і аксесуарів, а фахівці компанії здійснюватимуть гарантійне та післягарантійне обслуговування.