Закрити
Пошук
Фільтри

Hog Slat

Hog Slat, Inc. — сімейний бізнес, сучасна динамічна компанія зі стійким розвитком, лідер у розробці та впровадженні комплексних технічних рішень для промислового свинарства і птахівництва з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Hog Slat, Inc. є найбільшим  виробником обладнання для свинарства в США та одним з ключових — для птахівництва (підрозділи Georgia Poultry Equipment Co та Eastern Shore Poultry Services). Штаб-квартира компанії розташована в місті Ньютон Грув (штат Північна Кароліна). Представництва і виробничі потужності працюють у США, Центральній та Південній Америці, Європі, Азії, надаючи повний спектр послуг для задоволення потреб клієнтів.

Hа сьогодні Hog Slat оперує 17 заводами виробничою площею понад 75 000 м2. Щороку компанія виробляє 68 000 т продукції з металу (загони для утримання свиней, станки для опоросу, кормові бункери, годівниці тощо) та 900 000 секцій щілинної бетонної підлоги (типовий розмір — 1,2 м х 3 м). Компанія  має 84 000 м2 складів, центрів дистрибуції та торгівлі. Роздрібна мережа нараховує 99 магазинів, включаючи 4 — у Польщі та 2 — у Румунії. Штат Hog Slat, Inc. становить 1000 чоловік. Ще 1400 працівників підрядних організацій задіяні в проектах компанії у США та інших країнах світу.