Закрити
Пошук
Фільтри

Історія

Наша історія

Історія корпорації Hog Slat, Inc. розпочалася в 1969 році в США. Біллі Херрінг, власник свиноферми поблизу міста Ньютон Грув (штат Північна Кароліна), не зміг знайти потрібну щілинну підлогу для ділянки дорощування. Тому вирішив зробити її самостійно. Ця розробка зацікавила сусідів-фермерів, що дало поштовх новому бізнесу.

Переломним став 1976 рік, коли Біллі Херрінг організував виробництво обладнання для свинарства. У 1981 році на замовлення одного з клієнтів було збудовано першу свиноферму, а в 1986-му — відкрито перший магазин роздрібної торгівлі. В 1995 році Hog Slat розширила сферу діяльності, придбавши компанію Georgia Poultry та зайнявшись виробництвом обладнання для птахівництва.

У 1997 році відкрито перше представництво за кордоном — у Мексиці. Через дев’ять років Hog Slat почала діяльність за океаном, у Європі, запустивши завод з виробництва щілинної бетонної підлоги та обладнання в Румунії і відкривши там офіс. У 2008 році відкрито другий європейський офіс і склад у Польщі. В 2011 році почали працювати представництва в Україні і Росії.

У 2013 році відкрито офіс та завод з виробництва щілинної бетонної підлоги в Китаї. Через рік запрацював офіс у Німеччині — для обслуговування свинарських та птахівничих господарств в Західній Європі. В 2015-2016 роках компанія запустила перший завод з виробництва щілинної бетонної підлоги в Польщі та другий завод — у Китаї. У січні 2018 році в Піднебесній відкрито третій завод з виробництва щілинної бетонної підлоги.

На сьогодні Hog Slat, Inc. — найбільший виробник обладнання для свинарства в США та один з лідерів у сегменті обладнання для підлогового утримання бройлерів та індиків. Корпорація оперує 17 заводами виробничою площею понад 75 000 м2. Щороку компанія виробляє 68 000 т продукції з металу (загони для утримання свиней, станки для опоросу, кормові бункери, годівниці тощо) та 900 000 секцій щілинної бетонної підлоги (типовий розмір — 1,2 м х 3 м). Компанія  має 84 000 м2 складів, центрів дистрибуції та торгівлі. Роздрібна мережа нараховує 99 магазинів. Штат Hog Slat, Inc. становить 1000 чоловік. Ще 1400 працівників підрядних організацій задіяні в проектах у США та інших країнах світу.

Додамо, що в компанія зберегла і розширила напрям виробництва свинини. Цим займається підрозділ TDM Farms (назва походить від складання перших літер імен синів Біллі Херрінга — Томмі, Девіда, Марка). На свинокомплексах замкнутого циклу в штатах Північна Кароліна, Індіана та Іллінойс утримується 25 000 свиноматок. Щорічний обсяг реалізації свиней забійних кондицій, вирощених на фермах компанії та в контрактних господарствах, становить понад півмільйона голів.

Hog Slat, Inc. залишається сімейним бізнесом під управлінням сина Біллі Херрінга — Томмі Херрінга.

На знімку: маленький Томмі з членами родини Херрінгів на фоні сімейної ферми