Закрити
Пошук
Фільтри

Система випарного охолодження EVAP

EVAP Colloing System

Основний спосіб регулювання теплообміну тварин - це виділення тепла в атмосферу. Однак, коли температура повітря наближається до температури тіла тварини, зниження його температури за рахунок виділення тепла в атмосферу ускладняється. Тому необхідно використовувати зовнішню систему охолодження.

Система випарного охолодження EVAP Systems з касетами H2Pad – ефективний та економічний спосіб зниження теплових навантажень, викликаних високими температурами в літній період часу. Забезпечення комфортних охолоджуваних умов для свиней і птахів може призвести до збільшення темпів набору ваги, підвищення продуктивності і поліпшення репродуктивних показників.

Технологія охолодження тварин EVAP Systems забезпечує рівномірний розподіл води для охолодження вхідного повітря на 10-12°С.

Hog Slat EVAP система випарного охолодження розроблена та вдосконалена для підвищення продуктивності виробництва та надійності процесу охолодження птахів та свиней. Конструкція кронштейнів із двома штифтами забезпечує надійну фіксацію системи EVAP.Hog Slat EVAP система випарного охолодження розроблена та вдосконалена для підвищення продуктивності виробництва та надійності процесу охолодження птахів та свиней. Конструкція кронштейнів із двома штифтами забезпечує надійну фіксацію системи EVAP.

Касети H2Pad

Випарні касети H2Pad виготовляють з високоякісного паперу, який просочують полімерним складом та висушують у печі, для підвищення жорсткості, після чого він стає міцним та довговічним, але водночас залишається досить м’яким і пористим. Завдяки цьому, вода легко просочується через всю площу касети, внаслідок капілярного ефекту. Варто зазначити, що капілярне поглинання папером дозволяє касеті утримувати досить велику кількість води. Наприклад, стандартна секція паперової касети випарного охолодження висотою 1,52 м і шириною 30 см здатна утримувати 2,27 л води. Це означає, що після відключення циркуляційного насоса системи випарного охолодження, паперова касета буде продовжувати охолоджувати повітря з тією ж ефективністю протягом 10–15 хв і після 30 хв поступово знижувати ефективність.

Правильна конструкція
Дизайн і конструкція сучасних паперових касет випарного охолодження є результатом серйозних розробок. Численні практичні дослідження свідчать, що ідеальний кут нахилу гофрів 45° і 15°. Вода надходить в касету під кутом 45°, в той час як тепле повітря – під кутом 15°. За рахунок цього утворюється більша площа для контакту повітря з водою, що значно ефективніше охолоджує повітря. Вода розподіляється рівномірно, не залишаючи сухі ділянки, що притаманно, наприклад, пластиковим касетам.

Захисне покриття ProTec
Касети виготовляються в чітко контрольованому виробничому процесі, мають захисне покриття ProTec 19 мм, яке стримує шкідливу дію УФ- променів, дощу, температурних коливань, а також запобігає накопиченню водоростей та мінералів.

Рівномірне зволоження
Збільшений потік води, спрямований на передню частину касет H2Pad, забезпечує краще зволоження та охолодження. Конструкція з відкритим верхом дозволяє швидко візуально перевіряти роботу труби розподілу води. Алюмінієвий профіль із зручними фіксатором Tri-Knob надійно тримають конструкцію.

Ефективний дренаж
Жолоб трапецеподібної форми збільшує місткість резервуару води на 24%, у порівнянні з резервуаром круглої форми. Трапецеподібний жолоб вміщує 8 л (2,1 галона) на кожні 305 мм касети, в порівнянні з 6.4 л (1,7 галона) на 305 мм в круглому жолобі. Удосконалена верхня частина жолобу має ромбовидні отвори великого розміру, збільшену відкриту поверхню для швидкого зливу води назад в систему, що збільшує площу дренажу на 33%.

Висока пропускна здатність
Розмір комірок касети розрахований так, щоб забезпечити максимальне охолодження повітря, що поступає, при цьому зводиться до мінімуму опір повітряному потоку і збільшується ККД тунельних вентиляторів. Завдяки капілярному поглинанню папером, не обов’язково подавати воду безпосередньо на кожен квадратний сантиметр касети. Один потік води, що проходить через касету, зволожує її на кілька сантиметрів далі навколо струменя води. (Читайте детальніше про переваги паперових касет у нашій статті)

Струменеві насоси GrowerSELECT (показані) забезпечують легкий доступ для сезонного обслуговування і очищення.Струменеві насоси GrowerSELECT (показані) забезпечують легкий доступ для сезонного обслуговування і очищення.

Захист від деформації
Касети H2Pad, просочені водою, потребують надійного кріплення, аби система працювала стабільно та не піддавалась деформації. Спеціально розроблені широкі кронштейни з двома штифтами надійно фіксують систему на стіні, не даючи жолобу провисати, що є достатньо поширеною проблемою для кріплень з одним жолобом.


Безперебійний насос

Струменевий насос GrowerSELECT з великим фільтром зменшує енергоспоживання двигуна, захищає компоненти від зношування. Гарантія 2 роки.

Струминний насос GrowerSELECT

  • Струменевий насос GrowerSELECT 0,56 кВт, 240В, 50/60 Гц пропонується у комплекти з кабелем живлення (2,74 м).
  • Конструкція самовсмоктуючого насоса захищає внутрішні компоненти від зносу і забезпечує мінімальне тертя і турбулентність, що знижує загальне енергоспоживання, збільшує продуктивність та продовжує термін служби агрегату.
  • Пристрій оснащений ємністю з сітчастим фільтром для збільшення часу між очищеннями, а прозора кришка дозволяє швидко візуально перевірити вміст ємності.
Система випарного охолодження EVAP, розміщена на прибудові до приміщенняСистема випарного охолодження EVAP, розміщена на прибудові до приміщення

Варіанти розміщення випарної системи охолодження

Кожне приміщення має свої відмінності, як в конфігурації, так і в управлінні. Систему EVAP можна розмістити на прибудові до приміщення, або її можна вставити в стіну приміщення. До системи випарного охолодження можна додати штори, які використовуються для запобігання попадання пилу, сміття, дощу і льоду в касети в ту пору року, коли система охолодження не використовується.