Закрити
Пошук
Фільтри

HOG SLAT приєдналася до проекту аграрних розписок в Україні

HOG SLAT приєдналася до проекту аграрних розписок в Україні

Проект аграрних розписок для виробників свинини було представлено на  Міжнародному дні свиноферми-2018

Українські свинарі отримали змогу розширити або оновити існуючі виробничі потужності, скориставшись інструментом аграрних розписок.

Таку можливість надає компанія HOG SLAT, яка в цьому році долучилася до проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC) «Аграрні розписки в Україні».

Мета проекту — покращити сільгоспвиробникам, у першу малим  і середнім, доступ до фінансових ресурсів. «Це більш дешевий і простий в адмініструванні інструмент, порівняно з банківськими кредитами. Заставою виступає майбутня сільськогосподарська продукція. Основна вимога — зобов'язання боржника повинне залишатися безумовним, — коментує директор з розвитку бізнесу ТОВ «ХОГ СЛАТ Україна» Ростислав Павловський. — Під час або після видачі аграрієм розписки укладається договір поставки. Розписку завіряє нотаріус та вносить у реєстр. Термін дії враховує час, необхідний на поставку, монтаж і запуск обладнання, та оптимальні цикли вирощування свиней. Передбачена можливість поетапного погашення. Заставою може бути як продукція рослинництва, так і тваринництва — поросята, які вже народжені або народяться в майбутньому та будуть поставлені  на відгодівлю».

Як уточнює Ростислав Павловський, HOG SLAT працюватиме виключно з фінансовими аграрними розписками, що, на відміну від товарних розписок, передбачають грошовий розрахунок на поставлене обладнання і надані послуги. Нова програма фінансування буде доступна лише в разі замовлення комплексу технічних рішень для свиноферм, що будуються, або реконструкції діючих і не поширюватиметься на окремі одиниці обладнання чи запчастини.

 

Проект аграрних розписок для виробників свинини було представлено на  Міжнародному дні свиноферми-2018

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджує Міжнародна фінансова корпорація (IFC) за підтримки урядів Швейцарії та України в партнерстві з виробниками та постачальниками ресурсів для агропромислового виробництва. Серед них — Syngenta, O-BASF, Titan Machinery, «Агропросперіс», «ОККО Агротрейд» та інші.

Перші аграрні розписки були укладені в 2015 році в кількох пілотних областях. Через три роки фінансовий інструмент розширився на всю територію країни. На початковому етапі аграрні розписки використовувалися виключно для вирощування зернових та олійних культур. У 2017 році було видано першу розписку для розвитку садівництва, на початку 2018-го — овочівництва.

Інструментом аграрних розписок можуть користуватися всі без винятку сільгоспвиробники — від невеликих до агрохолдингів. За даними IFC, нині їх оформляють переважно середні та дрібні господарства — 53% і 38% відповідно.

За більш детальною інформацією про фінансові програми, які пропонує компанія HOG SLAT в Україні, звертайтеся за телефоном +38 (067) 446-0101 або напишіть нам — ukraine@hogslat.com.