Закрити
Пошук
Фільтри

Подовжуємо термін експлуатації шківа

Подовжуємо термін експлуатації шківа

Виконання передсезонного технічного обслуговування  вентиляторів максимізує їх продуктивність у жарку погоду. Одна з деталей, яку слід тримати на контролі – це шків вентилятора. А саме, перевіряти канавки на предмет зносу. Пази шківа повинні мати чітку V-образну форму. Якщо шків має заокруглені канавки – його слід замінити.

Процес заміни шківа досить простий, але потребує точності та інструменту, який би допоміг його рівно виставити. І такий інструмент, звісно, є, він так і називається –   набір для вирівнювання шківів вентилятора. Набір складається з лазерної указки та мішені. Призначений для використання з А-подібними ременями.


Як використовувати набір:
Помістіть мішень з набору у V-подібний паз шківа крильчатки або двигуна, а лазерну указку помістіть на натяжний шків, та налаштуйте новий шків, доки червона точка лазерної указки не впаде на жовтий індикатор мішені. Зафіксуйте шків в цьому положенні.

Погане центрування шківа призводить до передчасного зносу ременя, але набір для вирівнювання шківів допоможе і замінити шків на новий і подовжити термін його експлуатації.