Закрити
Пошук
Фільтри

ТО СИСТЕМИ ВИПАРНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ

ТО СИСТЕМИ ВИПАРНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ

Вентиляція приміщення має значний вплив на здоров'я тварин і ваш прибуток. Система тунельної вентиляції, у поєднанні із системою випарних касет - є ефективним методом для зниження температури в свинарських і птахівницьких приміщеннях.

Зовнішнє повітря надходить у випарну касету, просочену водою, вода випаровується, знижуючи температуру повітря, що потрапляє у приміщення. Випарні касети найчастіше використовують у разі утримання свиноматок і кнурів, коли потреба в охолодженні висока.

Нижче наводимо дієві поради для того, щоб ваша система працювала з максимальною ефективністю.


1) Зливаємо воду для контролю вмісту мінералів

По мірі циркуляції води та випаровування, в системі касет концентрація мінералів збільшується.  Особливо це стосується районів із жорсткою водою з більш високим вмістом розчинених мінералів. Пропонується, щоб 5–10% циркульованої води постійно виводилося із системи. Як альтернатива, можна щотижня зливати і замінювати воду в баку. Такі засоби, як Scale-Stop або Proxy Clean Triple-C™ можуть стати в нагоді під час контролю накопичення забруднень для господарств із жорсткою водою.


2) Перевіряємо рН

Бажаний рівень рН води повинен бути між 6 і 9.  Рівні pH за межами цього діапазону скорочують термін служби касет, вимиваючи речовини, які відповідають за жорсткість паперу і структуру касет. Ви можете змінити рН води, додавши один із перелічених вище засобів або брикети Bio-Stop.


3) Усуваємо сухі плями на касетах

Сухі ділянки на касетах дозволяють теплому повітрю проникати в приміщення.  Простіше кажучи, якщо касета не мокра, вона не охолоджує. Засохлі ділянки на касетах є явною ознакою того, що в системі розподілу води є забиті отвори.  Зніміть верхню кришку і прочистіть засмічені отвори в системі розподілу води на касети.  Рекомендується очищати розподільну систему, відкриваючи кульові крани і промиваючи воду не рідше одного разу на місяць.


4) Це не приємно ... але ви повинні очистити фільтри

Встановіть в систему фільтр для води з прозорим корпусом і ситом 0,25 мм і тримайте його в чистоті. Це дасть змогу запобігти засміченню розподільних труб і забрудненню касет. Чим гірша якість води, тим частіше фільтри потребують очищення. Встановлення фільтра з кульовим клапаном спростить роботу.


5) Запобігаємо накопиченню мікроорганізмів

Матеріал наших касет H2PAD обробляється фунгіцидом, а їх зовнішня поверхня захищена шаром ProTech, для уникнення прилипання мікроорганізмів до поверхні касет. Тим не менш, це не усуває проблему повністю.  Обробляйте воду в системі рециркуляції добрим профілактичним засобом, таким як Bio-Stop, щоб тримати накопичення мікроорганізмів під контролем. Крім того, потрібно давати касетам висихати раз на добу для того, щоб продовжити термін їх використання.  Запрограмуйте вашу вентиляційну систему так, щоб вентилятори продовжували працювати деякий час після того, як система випарного охолодження відключена на вечір або на ніч.  Це витягне повітря через касети, висушить їх і знищить будь-які спори мікроорганізмів і водоростей.


Зберігайте собі підказки та використовуйте систему ефективно!